Cviky

Aké cviky
na fithero tréning nájdete?

Cviky podľa svalovej partie
Viac ako 1250 cvikov prehľadne rozdelených podľa hlavných svalových partií ľudského tela. Všetky cviky je možné ďalej filtrovať a triediť podľa rôznych kritérií. Okrem hlavných svalových partií sme pre vás pripravili tiež cviky na menšie skupiny svalov ako aj cviky na kĺby a svaly stredu tela. Väčšinu cvikov môžete precvičovať priamo doma, v prírode alebo ich zaradiť do tréningu vo fitness centre.
Cviky podľa vybavenia
Naviac vám ponúkame rozdelenie cvikov podľa vybavenia, ktoré je v nich použité. V našej databáze nájdete prevažne cviky na doma, teda cviky s vlastným telom, partnerom a jednoduchým vybavením, ktoré je použiteľné v domácich podmienkach. Pripravujeme však aj doplnenie databázy o ďalších 800 fitness cvikov na strojoch a s náradím určené primárne pre cvičenie v posilňovni.

Pre koho sú
FitHero cviky určené?

Pri vzniku databázy cvikov sme mali jasný cieľ. Vytvoriť databázu, ktorá bude použiteľná pre všetkých, teda nielen pre fitness nadšencov. Tomu odpovedal aj náš výber cvikov. Spolu s odborníkmi sme pre vás pripravili unikátnu databázu viac ako 1250 cvikov a už teraz vieme, že v priebehu roku 2015 ju budeme opäť rozširovať. Databáza tak presiahne hranicu 2000 cvikov a bude najväčšou svojho druhu na internete. Navyše je vám k dispozícii úplne zadarmo. Tak prečo ju nevyužiť už dnes?

Cviky pre precvičenie celého tela s vybavením i bez neho v nej nájde úplne každý. Nezáleží na tom, či ste začiatočník, pokročilý alebo expert. Ani na tom či ste chudý a chcete nabrať svalovú hmotu, trpíte nadváhou a chcete schudnúť alebo jednoducho chcete svoje telo spevniť. Cviky na Fithero tréning nájde každý z vás. Pomocou rôznych kritérií a možností si môžete vybrať práve tie cviky, ktoré sú vhodné pre váš tréning. Vždy však prihliadajte na vlastné telesné možnosti a svoju fyzickú kondicíu. Výber cvikov a ich zaradenie do tréningu konzultujte so svojím lekárom, trénerom alebo fyzioterapeutom.

Čo všetko
sa o cviku dozviete?