Spálené kalórie pri aktivitách a iných činnostiach

Aké aktivity
na fithero tréning nájdete?

Spálené kalórie pri športe, vašom povolaní, voľných činnostiach a zábave
Pripravili sme pre vás databázu viac ako 250 aktivít a pri nich spálených kalórií. Tie sú dôležité pre lepšie zostavenie výživového a tréningového plánu, plánovanie aktivity ako aj meranie dosiahnutých výsledkov. V databáze nájdete hlavne športové aktivity, ale aj povolania či bežné činnosti. Pomôžu vám nielen pri výpočte celkovej dennej vydanej energie.

Pre koho sú
FitHero aktivity užitočné?

Pre každého, kto to s cvičením a zdravým životným štýlom myslí vážne. Aktivity a pri nich spálené kalórie sú veľmi dobrou pomôckou najmä pre tých, čo sa snažia zbaviť nadváhy alebo naopak chcú pribrať. Okrem správnej voľby potravín vo výživovom pláne je dôležité tiež pamätať na správny objem konzumovanej potravy a v nej obsiahnutých kalórií. Preto je tiež dôležité vedieť koľko energie denne pri akýchkoľvek aktivitách vydáme.

Okrem športujúcich sú spálené kalórie a aktivity na FitHero tréning veľmi užitočné tiež pre trénerov a nutričných poradcov, ktorí ich uplatnia pri zostavovaní tréningových a výživových plánov. Pomôžu im rýchlejšie a jednoduchšie vypočítať denný energetický výdaj, ktorý je veľmi veľa krát omnoho presnejší ako vyjadrenie aktivity v čase prostredníctvom koeficientu fyzickej aktivity.

Čo všetko
sa o aktivite dozviete?

Preskúmajte aktivity
na FitHero tréning

Preskúmať FitHero cviky